Професор Галина Мацюк взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції «ІНФОРМАЦІЯ. МОВА. ІНТЕЛЕКТ»

31.10.2023 | 16:52

Упродовж 30- 31 жовтня 2023р.  на базі  Українського мовно-інформаційного фонду НАН України  (Україна–Польща–Болгарія) відбувається Міжнародна наукова конференція  «ІНФОРМАЦІЯ. МОВА. ІНТЕЛЕКТ» до 75 -річчня від  дня народження  та 50-річчя  науково-педагогічної  діяльності  академіка НАН України, засновника та директора Українського мовно-інформаційного фонду НАН України   Володимира  Анатолійовича Широкова.
Від імені філологічного факультету ювіляра привітала професор кафедри загального мовознавства Галина Мацюк. У руслі нової освітньо-професійної програми «Прикладна лінгвістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 03 Гуманітарні науки проф. Г. Мацюк  виступила з доповіддю на тему «Лінгвістична експертиза писемного та усного мовлення як навчальна дисципліна: дискусійні питання курсу».