Професор Ірина Роздольська взяла участь у роботі Другої асамблеї “Українка у світі: об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення”

19.10.2023 | 12:00

15 жовтня 2023 року професор кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Ірина Роздольська разом із іншими науковцями Університету взяла участь у роботі Другої Асамблеї “Українка у світі: об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення” у рамках ХІІ Конгресу СФУЖО, яка відбулася у Перемишлі (Підкарпатське воєводство, Польща) за спільних зусиль СФУЖО, МІОК, Союзу українок в Україні та закордоном, Ліги українських жінок.

Метою панельних дискусій було зактуалізувати суспільну  продуктивність і солідарність фемінного гендеру в історико-культурній тяглості від давнини до сучасності та в контексті викликів сучасності: війни,  екзилю, розвитку гуманітаристики.