Профорієнтаційна зустріч на філологічному факультеті в рамках проєкту “ФранкоCAMP”

09.08.2024 | 15:25

У рамках загальноуніверситетського проєкту “ФранкоCAMP” 8 серпня 2024 року на філологічному факультеті відбулася зустріч з учасниками профорієнтаційного табору для учнів 8-11 класів. Із вітальним словом до учнів звернулась заступниця декана філологічного факультету Львівського університету Уляна Федорів, яка коротко розповіла про факультет, освітні програми та кар’єрні можливості. Уляна Миколаївна наголосила на важливості правильного вибору щодо обрання  майбутнього фаху та побажала учасникам табору знайти свою “сродну працю” саме на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Студентські лідери факультету – Вікторія Кухарська та Софія Лупій –  поділилися досвідом щодо особливостей навчання,  розповіли про можливості студентського самоврядування та насичене студентське життя на факультеті.

Дякуємо огранізаторам за таку ініціативу та з нетерпінням чекаємо на філологічному факультеті!