ПРОЄКТ РЕЙТИНГУ успішності студентів бакалаврату та 2 курсу магістратури за результатами 1 семестрового контролю 2022/ 2023 н.р.

10.01.2023 | 15:03

ПРОЄКТ РЕЙТИНГУ  успішності студентів бакалаврату та 2 курсу магістратури за результатами 1 семестрового контролю 2022/ 2023 н.р.

До уваги студентів Університету, що навчаються за державним замовленням!

Нагадуємо, за рішенням Вченої ради Університету від 3 січня 2023 року відсоток спипендіатів становить:
40% – стипендіатів
1% – стипендіатів-відмінників.

Просимо ознайомитися з ними та перевірити коректність внесених даних та відсутність технічних описок. Рейтинг ще може змінитись, бо факультети будуть вивіряти оцінки. У випадку, якщо ви знайшли розбіжність просимо звернутись в деканат факультету.

У разі виникнення ламаного балу у студентів (позначені жовтим, які мають однакові бали та претендують на останнє місце на стипендію чи підвищену стипендію) відбудеться засідання Стипендіальної комісії факультету, яка розгляне питання, кого пропонувати на отримання стипендії.

P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо скористатись CTRL+F.

додатково…