Письменниця Галина Крук увійшла у шортліст літературної премії Griffin Poetry Prize

20.04.2024 | 20:52

Книжка української письменниці Галини Крук A Crash Course in Molotov Cocktails (“Прискорений курс із «коктейлів Молотова»”) потрапила в короткий список літературної премії Griffin Poetry Prize.

Журі премії прочитали 592 поетичні книжки, серед яких 49 перекладів з 22 мов, представлені 235 видавництвами з 14 різних країн. Усього у шортліст увійшло п’ять книжок.

Англомовна збірка віршів вийшла у травні в американському видавництві Arrowsmith Press. Більшість текстів у ній авторка написала після початку повномасштабного вторгнення.

Збірку переклали доцентка катедри слов’янської літератури та культури Стенфордського університету Юлія Ільчук і професорка літератури в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго Амелія Ґлейсер.

Переможця або переможицю оголосять 5 червня.

Деталі – https://suspilne.media/culture/727579-pismennica-galina-kruk-uvijsla-u-sortlist-literaturnoi-premii-griffin-poetry-prize/

галина крук у короткому списку