Розмовний клуб для студентів-сербістів

14.12.2020 | 15:25

Студентам групи ФЛс-41 (сербська мова та література) випала чудова нагода вдосконалити свої розмовні навички завдяки надзвичайно корисному розмовному клубу, який організувала компанія «Nestle Business Service». До роботи клубу доєдналася завідувачка катедри слов’янської філології проф.  Татаренко А.Л., а також носії мови та наші випускники-сербісти, працевлаштовані в цій компанії.  Щотижня (27.11.2020 – 11.12.2020) учасники зустрічалися в Microsoft Teams і впродовж години спілкувалися на різноманітні теми, довідуючись багато нового про сербське кіномистецтво, національну кухню, традиції, свята тощо. Студенти були приємно вражені високим рівнем організації, адже за декілька днів до розмовного клубу отримували тему розмови та допоміжні матеріали. Це давало змогу учасникам підготуватись до розмови. На занятті учасники обговорювали визначену тему, ділилися своїми думками та порадами, розповідали ситуації з життя, а також грали цікаві ігри.