Середньовічна мусульманська філософія: львівські сходознавці на вебінарі Університету Торонто

15.03.2024 | 21:41
15 березня 2024 р. студенти-арабісти групи ФЛА-11 Ангеліна Гетманюк та Петро Томашівський разом із доцентом Андрієм Мацкевичем долучилися до вебінару, організованого кафедрою близькосхідних цивілізацій Університету Торонто (Department of Near & Middle Eastern Civilizations, University of Toronto). Вебінар був присвячений морально-етичній спадщині середньовічного мусульманського філософа Насир ад-Діна Тусі (Naṣīr al-Dīn Ṭūsī).
Тема вебінару була всебічно розглянута в доповіді Рези Хадісі (Reza Hadisi), асоційованого професора центру середньовічних студій Університету Торонто (Center for Medieval Studies).
Усі присутні могли приєднатися до змістовної дискусії і дізнатися більше про особливості середньовічної мусульманської філософії.