Щорічне опитування випускників
![](https://philology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/opytuvannia-n.jpg)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Основна мета опитування – це моніторинг працевлаштування випускників, визначення основних тенденцій розвитку ринку праці, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях. Спільно з вами ми прагнемо вдосконалюватися та покращувати якість університетської освіти! А тому просимо Вас виділити кілька хвилин свого часу та дати відповіді на запитання анкети. Ми гарантуємо конфіденційність, а результати опитування будуть враховані виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою.
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
Ваша думка для нас є дуже важливою!