Соціальна історія Кувейту та країн Перської затоки: вебінар Стенфордського університету (США)

04.04.2024 | 23:45

4 квітня 2024 р. викладачі кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича (ас. Оксана Щупаківська та доц. Андрій Мацкевич) і студенти-арабісти цієї ж кафедри долучилися до вебінару, організованого Центром демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law at Stanford University).

Вебінар був присвячений історії державних та соціальних ієрархій у Кувейті та країнах Перської затоки, що стала предметом доповіді Лізи Блейдс (Lisa Blaydes) – професорки політології та старшої наукової співробітниці Інституту Фрімена Споґлі Стенфордського університету (Professor of Political Science and Senior Fellow at the Freeman Spogli Institute at Stanford University).
На матеріалі опитувань 13 тис. респондентів з усього регіону Перської затоки проф. Ліза Блейдс докладно розповіла про закономірності формування ідентичності та суспільної структури арабських країн, зокрема Кувейту.

До обговорення доповіді проф. Лізи Блейдс були запрошені всі учасники вебінару.