Соціолінгвістичні знання і формування експертних оцінок магістрів-прикладників про суспільну дискусію про державну мову та мови національних меншин

11.12.2023 | 08:46

8 грудня 2023 року на філологічному факультеті відбулася онлайн-конференція магістрантів спеціалізації «Прикладна лінгвістика», яка продемонструвала командну роботу студентів над проєктом на тему: «Україна на шляху до Європейського Союзу: опитувальник ЄС, Проєкт закону №10288 і суспільна дискусія про функції державної мови та мов національних меншин».

Учасників конференції привітав декан факультету Р. О. Крохмальний.

З доповідями виступили Юлія Луцишин, Вікторія Петришак, Ірина Мельник, Ігор Титов, Андрій Мудрий. «Гостями конференції були студенти філологічного факультету, які слухають дисципліну «Мовна політика: Україна і світ» та магістранти, які прослухали курс «Знання про мову та суспільство в середній школі». Мета проєкту – навчальна», – підкреслила його ініціатор, професор Галина Мацюк.

Програма_Конференція магістрів _8 грудня_2023 – копія