Спеціальна програма обміну з Загребським університетом

18.05.2022 | 05:58

Шановні студенти!

Спеціальна програма обміну з Загребським університетом (Хорватія) – Осінній набір
Deadline – 2 червня 2022 року
Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ ім. Франка:
1. Біологічний факультет
2. Географічний факультет
3. Геологічний факультет
4. Економічний факультет
5. Історичний факультет
6. Факультет журналістики
7. Факультет культури і мистецтв
8. Факультет міжнародних відносин (кафедра країнознавства і міжнародного туризму, кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
9. Факультет управління фінансами і бізнесу
10. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології – хорватська філологія)
11. Філософський факультет
12. Фізичний факультет
13. Хімічний факультет
мають можливість навчатися в Загребському університеті впродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою)/аспірантом(кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або хорватською мовою не нижче рівня В2.
УВАГА! Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (1050 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Детальна інформація про програму: