Стажування доц. Гук Зоряни у Белграді

03.07.2023 | 17:27

Доцентка катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького Зоряна Гук з 1.06 по 30.06.2023 стажувалася в Белграді (Республіка Сербія) як учасниця проєкту Простори свободи для українських літературних діячів і перекладачів, організованого Асоціацією «КРОКОДИЛ». Упродовж стажування науковиця разом із сербським письменником Владимиром Арсенієвичем та його українським колегою Андрієм Любкою була учасницею дискусії «Сміливість – зроблено в Україні», яка відбулася у рамках щорічного літературного фестивалю. Програма фестивалю включала майстерні для майбутніх перекладачів, завдяки яким студенти белградської україністики мали чудову нагоду вправлятися у перекладі під керівництвом професорки катедри славістики Белградського університету Мілени Іванович та Зоряни Гук.