Стажування у м.Торунь

29.01.2023 | 20:59

16-20 січня 2023 року в рамках навчальної мобільності Еразмус+ викладачки кафедри польської філології ас. Олександра Біленька-Свистович, ас. Ольга Туз, ас. Уляна Євчук та ас. Анна Наконечна проходили стажування в Університеті Миколая Коперника в м.Торунь (Польща).
Польські колеги поділилися своїми знаннями у галузі ґлоттодидактики та редакторсько-видавничої діяльності. Викладачки познайомилися з найновішими навчальними матеріалами, платформами та інструментами комп’ютерних програм.
Протягом тижня вдалося також насолодитись чарівним готичним Торунем, спекти пряники, відвідати музеї, погуляти над Віслою та поїхати до неповторного міста Бидгощ.
Дякуємо нашим польським колегам та особливо пані професор Малґожаті Ґембці-Воляк за теплий та гостинний прийом.