Стереотипи про словаків

07.05.2021 | 17:39

Студентки-словакісти 2 і 4 курсів кафедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького не втомлюються навчатися, вдосконалюватися і дізнаватися нове про Словаччину, її культуру, мову, про самих словаків.

У п’ятницю 7 травня словакістки прослухали надзвичайну цікаву лекцію Мирослави Кисельової (Інститут слов’янської філології, Яґеллонський університет, Польща), яка є лектором словацької мови і культури у Польщі, на тему «Stereotypy o Slovákoch» («Стереотипи про словаків») /словацькою мовою/. У лекції говорилося про автостереотипи і гетеростереотипи, про історію розвитку стереотипів про словаків, як ці стереотипи формувалися, розвивалися і змінювалися. Після лекції відбулася активна та тривала дискусія, в якій взяли участь словацькі професори з різних інституцій, науковці, а також і студенти.

Лекція стала ідеальним і забавним завершенням тижня.