Студентки філологічного факультету – переможниці I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2021/2022 навчального року

27.07.2022 | 18:13

Вітаємо студенток філологічного факультету з перемогою в I турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2021/2022 навчального року.

Дипломи I ступеня отримали:

Венгрин Марта, студентка 4 курсу спеціалізації «Польська мова та література».

Науковий керівник – Лозинська Оксана Григорівна, доцент кафедри польської філології.

Кісів Аліна, студентка 4 курсу спеціалізації «Перська мова та література».

Науковий керівник – Стельмах Марта Юріївна, доцент кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича.

Пундик Софія, студентка 4 курсу спеціалізації «Перська мова та література».

Дика Марта, студентка 3 курсу спеціалізації «Українська мова та література».

Науковий керівник – Асіїв Любослава Василівна, доцент кафедри української мови імені професора Івана Ковалика.

Петришак Вікторія, студентка 3 курсу спеціалізації «Прикладна лінгвістика».

Науковий керівник – Процак Любов Миронівна, старший викладач кафедри загального мовознавства.

Дипломи II ступеня здобула Русановська Марія, студентка 4 курсу спеціалізації «Українська мова та література». Науковий керівник – Федорів Уляна Миколаївна, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства.

Щиро вітаємо переможниць!

Бажаємо натхнення на нові творчі та наукові звершення!