Студентки філологічного факультету – серед переможців обласного етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

23.12.2021 | 23:55

26 листопада 2021 року відбувся обласний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів та курсантів, мета якого виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу.

Цьогоріч серед переможців – Вікторія Петришак та Марія Русановська, студентки філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Висококваліфіковане журі Конкурсу відзначило конкурсанток дипломами I та ІІ ступеня відповідно.

Щиро вітаємо Вікторію та Марію з перемогою! Бажаємо натхнення на нові творчі та наукові звершення!