Студентки кафедри сходознавства прочитали поезію Маркіяна Шашкевича японською та китайською мовами

17.11.2023 | 18:52

16 листопада в Універсальній науковій бібліотеці відбувся захід під назвою «Читання Шашкевича мовами світу» у рамках проєкту ««Веснівка» Маркіяна Шашкевича мовами світу. Від 9 до 50». Організував цю подію дійсний член НТШ, доцент кафедри світової літератури Ярема Кравець. На заході вірш «Веснівка» Маркіяна Шашкевича зачитали багатьма мовами світу: іспанською, італійською, польською, новогрецькою, арабською та іншими. Студентки кафедри сходознавства Соломія Диня, Іванка Антосюк, Анна Лисняк та Карина Чемерис також брали участь у цій події. Анна Лисняк та Соломія Диня прочитали цю поезію в перекладі Хари Масакі та Тань Делін японською та китайською мовами відповідно. Захід був дуже цікавим як для студентів, так і для інших гостей, адже це непересічна подія послухати виконання українського вірша найрізноманітнішими мовами.