Студентки ОП “Чеська мова та література” взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики”

12.05.2023 | 15:55

Студентки ОП “Чеська мова та література” філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка 11 травня 2023 року взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики” (онлайн), яку проводив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Виступи студенток-богемісток на пленарному засіданні уважно слухали учасники конференції з багатьох міст України. Студентка 1 курсу магістерського навчання Василина Хмілецька виголосила доповідь “Семантика чеських фразеологізмів із флористичним компонентом та їх класифікація” (науковий керівник доц. Любов Осташ). З доповідями виступили також студентки 3 курсу бакалаврського навчання Юлія Залипська (тема виступу “Спортивна лексика в чеській мові”, науковий керівник доц. Любов Осташ) та Соломія-Анна Кучма (тема виступу “Чесько-українська міжмовна омонімія”, науковий керівник доц. Любов Осташ). Студентки дали ґрунтовні відповіді на низку запитань після виголошених виступів. Високу оцінку доповідям висловила завідувач кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доц. Валентина Розгон, яка побажала дівчатам успіхів у подальших наукових дослідженнях.