Студенти-арабісти успішно провели урок-презентацію арабської мови та культури учням середньої школи

18.12.2023 | 21:04
Цього року катедра сходознавства започаткувала новий навчальний предмет – «методика викладання арабської мови» для середньої школи.
Студенти-арабісти четвертого курсу під керівництвом доцента катедри сходознавства Зази Юлії впродовж семестру мали можливість ознайомитись із сучасними тенденціями та методиками викладання арабської мови.
Це дозволило студентам обрати й застосувати комплекс методів на відкритому уроці-презентації арабської мови та культури під час педагогічної практики в середній школі.
Учні виявили значний інтерес до арабської мови та культури, навчилися писати та вимовляти перші слова арабською мовою.
Старшокласники цікавилися, де саме можна продовжити вивчати арабську мову в університеті і які предмети потрібні для вступу на арабську філологію.
Як саме відбувалося знайомство з арабською мовою та культурою у середній школі дивіться у нашому відеозвіті.
ттт