Студенти кафедри сходознавства ім.проф. Ярослава Дашкевича взяли участь у студентській конференції “Мозаїка наукової комунікації”

04.05.2023 | 16:54

4 травня 2023 року розпочала свою роботу онлайн II Міжнародна мультидисциплінарна студентська конференція “Мозаїка наукової комунікації”. Студентська конференція об’єднала 149 учасників із 4 країн: України (Львів, Київ, Харків, Тернопіль, Острог, Чернівці, Полтава, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Сімферополь, Одеса, Дніпро, Кропивницький), Болгарії, Хорватії, Німеччини.  Студенти кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича також взяли участь у цій події.

Так зокрема, результати своїх наукових досліджень презентували студенти-іраністи третього та четвертого курсів Стахів Уляна (“Ідейно-тематичне навантаження тваринних образів у творі “Каліла й Димна”) і Кашмарчук Олексій (“Структурно-семантичні особливості соматичних фразеологічних одиниць перської мови”).

Також виступили з цікавими доповідями студенти-японісти I та IV курсів Машіка Микола (“Порівняння проблеми мовної інтеграції в Україні та Японії”), Наконечний Назар (“Лексико-морфологічні, фонологічні особливості та мовні стереотипи діалекту регіону Кансай (на матеріалі художніх творівсучасної японської популярної культури)”та Грех Максим (“Структурно-семантичні та етимологічні особливливості топонімів префектури Окінава”).