Студенти ОП “Українська мова та література” і “Літературна творчість” другого (магістерського) рівня – учасники III стратегічної сесії “Українські студії в славістиці: візуалізація”

28.09.2023 | 21:06

28 вересня 2023 року магістранти 1 року навчання  ОП “Українська мова та література” (група ФЛУм-11с)  Марта Дика, Надія Завальнюк, Марта Кушка, Анастасія Королишин, Софія Чимбір, Лілія Гартман та магістранти 1 року навчання ОП “Літературна творчість” (група ФЛТм-11с) Юстина Ванюк, Катерина Затула і Любомир Лесонін  взяли участь у III статегічній сесії  “Українські студії в славістиці: візуалізація”. Організатором цього заходу є Офіс підтримки вченого у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Державним підприємством “Український державний центр міжнародної  освіти” та Фондом Президента України з  підтримки освіти, науки та спорту.

Напрям цієї сесії –  “Представлення українських студій у світі”.

Студенти прослухали лекції на теми:

• Представлення українських студій у світі.
  • Українське слово у світі.
  • Проєкти в галузі україністики: між адвокацією і творенням знання.
  • Роль українознавства у представленні України й українців у світі.