Студенти-сербісти у «Міжнародному славістичному центрі» при Белградському університеті

08.10.2021 | 17:14

Студентка групи ФЛС-22 (сербська мова та література) Софія Буга отримала чудову нагоду впродовж трьох тижнів удосконалювати свої знання з сербської мови під час перебування на літній школі «Міжнародного славістичного центру» при Белградському університеті. Після складання тесту наша славістка потрапила до найкращої групи і шість днів на тиждень відвідувала лекційні та практичні заняття. З особливою приємністю Софія Буга згадує про «Курс народних пісень і танців» та «Малу школу рок‘н‘ролу». На «Вечорі націй», де кожен мав представити свою країну, студентка разом із київською колегою виконали декілька українських пісень. У вихідний день учасники школи мали нагоду побувати на виїзних екскурсіях у Новому Саді, Сремських Карловцях, Тршичі й відвідати прекрасні музеї Валєва, монастирі Троношу та Манасію. «Щиро дякую за можливість бачити і чути прекрасне, відкривати нове і незабутнє ЛНУ імені Франка, моїм викладачам Гук З.В., Татаренко А.Л., Василишин М.Б. та всім, хто долучився і зробив все, аби ця поїздка відбулась і пройшла безпроблемно. Спасибі, Белграде, за натхнення, ти став музою і подарував чимало поезій і прози моєму творчому доробку».