Студентки ОП “Українська мова та література” і “Літературна творчість” другого (магістерського) рівня – учасниці стратегічної сесії “Українські студії в славістиці: візуалізація”

24.09.2023 | 22:56

14 вересня 2023 року магістрантки 1 року навчання Марта Дика (ФЛУм-11с, ОП “Українська мова та література”) та Юстина Ванюк (ФЛТм-11с, ОП “Літературна творчість”) взяли участь у статегічній сесії  “Українські студії в славістиці: візуалізація”. Організатором цього заходу є Офіс підтримки вченого у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Державним підприємством “Український державний центр міжнародної  освіти” та Фондом Президента України з  підтримки освіти, науки та спорту.
Напрям цієї сесії –  «Проблеми ідентичності культурної спадщини України».
Студентки прослухали лекції на теми:
1. Проблеми ідентичності культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний період.
2. Злочини Кремля. Літературно-просвітницька діяльність об’єднання ДОБРУС.
3. Українська ідентичність в полікультурному середовищі: проблеми та механізми збереження.