Сучасний Ірак у контексті постколоніалізму та фемінізму: вебінар Джорджтаунського університету (Вашингтон, США)

06.04.2024 | 20:27

5 квітня 2024 р. Центр сучасних арабських досліджень (Center for Contemporary Arab Studies) у співпраці з ініціативою “Гендер+правосуддя” (Gender+ Justice Initiative) та програмою жіночих і гендерних студій (Women’s and Gender Studies) у Джорджтаунському університеті (Georgetown University) організували вебінар Загри Алі (Zahra Ali), доцентки соціології Університету Ратґерса в Ньюарку (Assistant Professor of Sociology, Rutgers University-Newark), на тему “Деколонізація формування знань про Ірак”.

Учасниками вебінару також були студенти-арабісти кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича та доц. Андрій Мацкевич.
Усі присутні на вебінарі могли доєднатися до жвавої дискусії і крізь призму критичного фемінізму дізнатися більше про соціокультурні та політичні виміри сучасних знань про Ірак у контексті воєнного часу.