Цикл «Креативне письмо»: семінари професора Університету Миколая Коперника в Торуні Рафала Мочкодана. День другий

30.01.2024 | 14:30
23 січня професор Університету Миколая Коперника в Торуні Рафал Мочкодан зібрав на своїх семінарах понад 50 слухачів – студентів-полоністів, аспірантів і викладачів кафедри польської філології. Лекції професора, що тривали близько 4 годин, були продовженням тематичного циклу майстер-класів із «Креативного письма».

📌 Під час першої зустрічі учасники обговорили, з чого складається креативний процес, зрозуміли різницю між лідером і ментором у роботі групи, а також ознайомилися із поняттям „design thinking”.

📌 Друга частина семінару була присвячена технікам генерування ідей, зокрема їхній специфіці при застосуванні до соромʼязливих людей. Професор на цікавих прикладах пояснив відмінності між дискусією і „мозковим штурмом”.