Цикл лекцій «Кар’єрні траєкторії прикладного лінгвіста»: зустріч перша

06.03.2024 | 09:44

4 березня 2024 р. відбулася зустріч магістрів  ОП «Прикладна лінгвістика»  Вікторії  Петришак, Юлії Луцишин, Ірини Мельник,  Андрія Мудрого та Надії Харко із випускницею кафедри загального мовознавства 2019 р. Анастасією Ктіторовою, сьогодні студенткою факультету економіки та бізнесу Університету Менделя (м. Брно, Чехія) та викладачкою української мови  як іноземної.

На прикладі власного довсвіду запрошена лекторка проаналізувала зв’язок мовознавства та економіки, розкрила  питання про філологічні знання як  базу свого  професійного розвитку,  підкреслила  запит сьогодення – вимогу освіти упродовж життя, а також познайомила магістрів з комплексом компетенцій, які вимагає сучасна реальність BANI-світу.

Зустріч відбувалася в інтерактивній формі.

Модератор зустрічі – проф. Галина Мацюк