Цикл семінарів-тренінгів “Безпечне та здорове робоче середовище в умовах воєнного стану”

28.03.2024 | 18:13
Дорогі колеги! У рамках проведення Тижня охорони праці у Львівському національному університеті імені Івана Франка запрошуємо Вас взяти долучитися до циклу семінарів-тренінгів “Безпечне та здорове робоче середовище в умовах воєнного стану”.
Організатори навчання – Первинна профспілкова організація працівників Університету, Український центр соціально-правових досліджень, Відділ пожежної безпеки та цивільного захисту Університету, Відділ охорони праці, Кафедра мікробіології біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, Кафедра безпеки життєдіяльності ЛНУ ім. Івана Франка та Медичний фаховий коледж Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
Під час навчання ми охопимо такі теми:
✅ сучасні проблеми чистоти повітря у приміщеннях;
✅ необхідність і небезпека використання дезінфектантів та антибіотичних препаратів;
✅ дії працівників і здобувачів освіти у випадках оголошення повітряної тривоги та при замінуванні;
✅ порядок надання першої домедичної допомоги;
✅ психосоціальна підтримка на робочому місці;
✅ ІПСО, як зброя масового ураження.
Окрім того, за підсумками роботи відбудеться панельна дискусія «Безпека та здоров’я працівників в умовах воєнного стану».
🗓️ Навчання триватиме упродовж 22-26 квітня 2024 року в очному та дистанційному форматах (дистанційно – за допомогою Microsoft Teams). По завершенні навчання кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує успішне завершення навчання, обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).
📲 Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна до 18:00 год. 18 квітня 2024 року за посиланням https://cutt.ly/Iw3aYAhi.
Можливо, це зображення (текст)