Творча зустріч із Мирославом Дочинцем

10.09.2021 | 23:02

16 вересня 2021 року відбудеться зустріч із Мирославом Дочинцем – відомим українським письменником, видавцем, філософом, журналістом, автором понад двадцяти книжок (“Руки і душа та інші невигадані жіночі історії “, “Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості “,  “Вічник. Сповідь на перевалі духу”,  “Криничар”, “Горянин. Води Господніх русел”, “Світован. Штудії під небесним шатром”, “Світло семи днів” та ін.), лавреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка 2014 року.

Місце зустрічі – головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська 1, конференційна зала філологічного факультету (авд. 312).

Початок об 11:50. Запрошуємо всіх охочих!