Творча зустріч із Наталією Колесніченко-Братунь

20.11.2023 | 12:02

16 листопада 2023 року відбулася творча зустріч студентів та викладачів філологічного факультету з письменницею Наталією Колесніченко-Братунь. Під час розмови авторка розповіла про те, що її надихає на письмо, про те, якою вона бачить українську літературу, про важливість літератури в час війни, а також презентувала свої книги. Зокрема, слухачів зацікавила книга «Ужвій. У піжмурки з долею», присвячена видатній українській актрисі театру та кіно Наталії Ужвій. Усі охочі могли поставити питання шановній авторці. Особливо цікавими були питання про дитячу літературу, зокрема про те, як розповідати дітям про війну та про дітей у час війни, адже Н. Колесніченко-Братунь є авторкою книги “Правдиві історії Медунчика і Маркізи” про пригоди дітей та іграшок під час війни в Україні. Їхня подорож триває в Польщу та Чехію, де вони відчувають підтримку та допомогу мешканців цих країн.

Модерувала зустріч доцентка кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Галина Крук.

Дякуємо за дружню розмову та затишну атмосферу!