Участь доц. Зоряни Гілецької у роботі наукового колоквіуму «Slovenčina bez hraníc: praktické problémy a výzvy pri jazykovom vzdelávaní a integrácii ľudí z Ukrajiny» (Словаччина)

09.10.2023 | 16:06

У п’ятницю 6 жовтня 2023 року доцентка катедри слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького Зоряна Гілецька взяла участь у роботі наукового колоквіуму «Slovenčina bez hraníc: praktické problémy a výzvy pri jazykovom vzdelávaní a integrácii ľudí z Ukrajiny» у Пряшівському університеті (Словаччина).  Протягом усього дня до пізнього вечора тут можна було прослухати доповіді як словацьких, так і українських і чеських викладачів, які навчають українців словацької мови, а також представників неакадемічного середовища, серед яких були працівники Міської ради м. Пряшів, Уряду праці, міжнародних організацій, зокрема «ЮНІСЕФ», волотерських і громадських організацій, які надавали і надають допомогу українським біженцям. Тема доповіді Зоряни Гілецької «Problémy a výzvy pri osvojovaní si slovenčiny ako cudzieho jazyka u ukrajinských študentov počas vojny» / «Проблеми і виклики при вивченні словацької мови як іноземної в українських студентів під час війни».

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ

dig