Участь гаранта ОП «Прикладна лінгвістика» в роботі семінару «Досвід успішних акредитацій лінгвістичних освітніх програм: семінар за участі експерта НАЗЯВО Андрія Мацкевича»

31.05.2024 | 05:57

30 травня 2024 р. проф. Галина Мацюк взяла участь у роботі семінару, зорієнтованому на вивчення  результатів успішного  проходження акредитації  освітніх програм  з мовознавства. Семінар відбувався в інтерактивній формі. Модератор засідання – доц. Ольга Максимів, завідувач кафедри сходознавства імені професора  Ярослава  Дашкевича.

Експерт НАЗЯВО А. Мацкевич розкрив передумови створення успішних ОП, зокрема підкреслив потребу подання інформації з лінками, важливість змістового наповнення сторінок кафедр, протоколів засідань робочих груп, дотримання ліцензійних вимог членами групи забезпечення ОП, наявність сертифікатів для процесу самооцінювання, важливість комунікації зі студенами та роботодавцями та враховування їхніх зауважень  до  ОП під час подальших її удосконалень.Також експерт порадив вивчати найновіші успішні акредитаційні справи НАЗЯВО.