Участь у програмі мобільності аспірантів від NAWA – PROM

12.09.2022 | 10:26
Аспірантка нашої кафедри Лідія Телішевська навчальний рік розпочала у Вармінсько – Мазурському університеті (м. Ольштин, Польща). У перших десять днів вересня вона брала участь у програмі мобільності аспірантів від NAWA – PROM.
Лідія поділилася з нами своїми враженнями:
“За цей час мені вдалося скористатися матеріалами університетської бібліотеки, отримати наукові консультації щодо моєї дисертації від літературознавиці – проф. Йоанни Хлости- Зєльонки та, що цікаво, навіть спробувати себе на університетському радіо. З усіма організаційними, побутовими, а також і науковими питаннями мені кожного дня охоче допомагав мій науковий опікун – проф. Рената Макаревіч.
Опісля завершення програми я також отримала сертифікат про участь у ній.
З найкращими враженнями повертаюсь додому та сподіваюсь ще колись повернутись в Ольштин.
Щиро дякую усім, хто доклав навіть найменших зусиль, щоб я опинилась тут”
Радіємо за Лідію та бажаємо їй нових успіхів і досягнень!
Z całego serca dziękujemy naszym kolegom z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego za ciepłe przyjęcie oraz pomoc w realizacji celów naukowych naszej doktorantki!