Участь у проєкті “Testuj swój polski na Litwie!”

18.02.2023 | 00:05

13.02.2023 р. представники кафедри польської філології взяли участь в черговій зустрічі учасників і гостей річного проекту “Testuj swój polski na Litwie!”, на якій проф. Анна Домбровська з Вроцлавського університету (Республіка Польща) поділилася своїм багаторічним досвідом роботи в Державній комісії, що займається підтвердженням володіння польською мовою як іноземною і виголосила доповідь «Сертифікаційний іспит з польської мови як іноземної – правова база». Учасники зустрічі обговорили такі питання: історія створення системи сертифікації з польської мови як іноземної, правові засади тестування польської мови як іноземної та правові засади видачі сертифікатів, функціонування сертифікаційних інституцій (Державна комісія з підтвердження володіння польською мовою як іноземною) та її завдання, а також труднощі в реалізації деяких завдань. У заході взяли участь також представники Вроцлавського та Вільнюського університетів.