Участь у проєкті “Uczymy polskiego! Przygotowanie glottodydaktyczne dla osób z Ukrainy”

01.02.2024 | 23:57

Студентка-магістрантка кафедри польської філології Зоряна Дудинець узяла участь в курсі з методики викладання польської як іноземної в межах проєкту “Uczymy polskiego! Przygotowanie glottodydaktyczne dla osób z Ukrainy”.

Зоряна ділиться своїми враженнями:

“Професійне зростання та підкорення нових вершин – це те, що є невід’ємною складовою успішного вчителя польської мови. Саме за таку можливість я вдячна організаціі NAWA, а зокрема Університету ім. А. Міцкевича в Познані та Університету ім. А. Нобеля у Дніпрі.
Курс „Uczymy polskiego! Przygotowanie glottodydaktyczne dla osób z Ukrainy” значно розширив мої горизонти. 30 цікавих і пізнавальних годин, наповнених корисним матеріалом лекцій, а також 30-годинний онлайн-курс на платформі Novoica стануть у пригоді в моїй роботі лектора польської мови.
Такі проєкти заохочують та надихають. Я щиро вдячна всім організаторам та викладачам за чудову нагоду фахового поступу”.