Участь у засіданні Етнолінгвістичної комісії Польської академії наук

07.12.2021 | 14:11

6 грудня 2021 року аспірантки кафедри польської філології Ольга Филипець та Олеся Сливинська долучилися до засідання Етнолінгвістичної комісії Комітету з мовознавства Польської академії наук.

Члени комісії зосередили свою увагу навколо труднощів перекладу іншими мовами деяких польських назв цінностей, понять та концептів. Так, учасники онлайн-зустрічі мали змогу послухати ґрунтовні доповіді проф. Адама Глаза з Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської у Любліні на тему „Co zyskujemy, żyjąc pomiędzy? Czułość według Olgi Tokarczuk w przekładzie na inne języki” і проф. Терези Томашкевич із Університету ім. Адама Міцкевича у Познані на тему „Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj”: polskie tłumaczenia pojęcia pain / chleb we francuskich piekarniach funkcjonujących w Polsce”.

Підсумком зустрічі була презентація найсучасніших етнолінгвістичних видань у Польщі і за кордоном.