Українсько-арабські мовно-культурні контакти: львівські сходознавці на міжнародній відеоконференції у КНЛУ

19.02.2024 | 19:47
16-17 лютого 2023 року завідувачка кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича, доц. Ольга Максимів, а також доц. Андрій Мацкевич взяли участь у Міжнародній науково-практичній відеоконференції «Українсько-арабські мовно-культурні контакти», що була організована Київським національним лінгвістичним університетом за участі та сприяння Посольства України в Туніській Республіці, Посольства України в Державі Кувейт, Катарського університету (Держава Катар), Оранського університету (Алжирська Народна Демократична Республіка) та Університету Ахмеда Драйя (Алжирська Народна Демократична Республіка).
Сходознавці Франкового університету присвятили свої доповіді історії львівського сходознавства, зокрема його видатному представнику Яремі Полотнюку та сучасному розвитку арабістики в Львівському університеті.
З матеріалами конференції можна ознайомитися за цим покликанням: