Урочиста зустріч зі студентами-першокурсниками

15.09.2022 | 21:56

15 вересня 2022 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася урочиста зустріч студентів I курсу з адміністрацію, завідувачами кафедр, студентськими лідерами  факультету. В.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний привітав першокурсників із початком важливого етапу в їхньому житті. Опісля присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України в російсько-українській війні.

Також із вітальним словом до студентів звернувся Володимир Качмар, проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка. Володимир Михайлович наголосив на важливості Українського Слова в боротьбі за незалежність та свободу нашої держави.

Отож вітаємо на філологічному факультету та пам’ятаймо: “Стилос – у руці, Слово – у серці!”