Увага! Про додаткові бали для призначення академічних стипендій!

16.05.2022 | 16:20

Шановні студенти!

Просимо упродовж 16-31 травня 2022 року  подати до стипендійної комісії філологічного факультету Ваші заяви(фотокопії) та відповідні документи(фотокопії), що засвідчують Ваші досягнення упродовж ІІ семестру 2021-2022 н.р.

Нагадуємо, що Ви можете отримати додаткові бали до рейтингу успішності у межах 10 балів за участь у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті та спортивній діяльності. Детальніше – у Положенні.

Для цього необхідно надіслати пакет документів одним листом із зазначенням у темі листа Вашого імені, прізвища і назви академгрупи на е-пошту студентського самоврядування факультету:

1. фото (написаної від руки) заяви на ім’я голови комісії (зразок заяви).
2.фото відповідних документів (додатково – лінки на сайти і под.), що підтверджують Ваші досягнення.

При визначенні додаткового балу враховують досягнення, які студент здобув упродовж поточного семестру.

Перелік основних досягнень студентів у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності , що враховують у рейтингу, встановлено Додатком №2.

Максимальне значення додаткових балів становить – 10 балів. Додаткові бали нараховують за рішенням Стипендіальної комісії факультету. Якщо сума додаткових балів студента за участь у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті, спортивній діяльності перевищує максимальне значення, то його додатковий бал встановлюється рівним максимальному значенню. У випадку досягнень студентів не зазначених у цьому додатку додатковий бал можуть  надати студентові за рішенням Стипендіальної комісії факультету.

ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ

Просимо заповнити форму

для запитань –   marta.dyka@lnu.edu.ua

до 17.00 вівторка 31 травня 2022 року!

Бажаємо вдалої сесії!