Вченим філологічного факультету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

05.10.2021 | 08:19

Вчене звання доцента присвоєно:

Гук Зоряні Василівні (кафедра слов’янської філології);

Ніколайчук Христині Миколаївні (кафедра польської філології);

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковою спеціальністю присуджено:

Горблянському Юрію Петровичу (10.01.01 «Українська література»)

Сердечно вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань! Щиро бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, натхнення до праці, реалізації усіх наукових проєктів!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1017 від 27 вересня 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 червня 2021 року № 735» можна ознайомитися за посиланням.

ВІТАЄМО!!!