Вченим філологічного факультету Львівського університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

04.02.2022 | 09:00

За повідомленням Пресцентру :

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 89 від 1 лютого 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук, доктора наук. Окрім того, науковцям нашої Alma Mater присвоєно вчені звання доцента і професора:

Вчене звання професора присвоєно:

Галеті Олені Ігорівні (кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства);

Вчене звання доцента присвоєно:

Сороці Ользі Богданівні (кафедра слов’янської філології);

Науковий ступінь доктора наук присуджено:

Бук Соломії Несторівні  (10.02.01 «Українська мова»);

Легкому Миколі Зіновійовичу (10.01.01 «Українська література»);

Науковий ступінь кандидата наук присуджено:

Данчишину Назарові Романовичу (10.01.01 «Українська література»)

Левчук Оксані Іванівні (10.01.07 «Фольклористика»).

Щиро вітаємо колег, їх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань!

Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації усіх наукових задумів і планів!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 89 від 1 лютого 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» можна ознайомитися тут.

ВІТАЄМО!!!