Вебінар для гарантів освітніх програм на тему «Успішна акредитація освітньої програми: актуальні проблеми і шляхи вирішення»

28.11.2022 | 17:32

Шановні колеги!

Центр забезпечення якості освіти проводить вебінар для гарантів освітніх програм на тему «Успішна акредитація освітньої програми: актуальні проблеми і шляхи вирішення».

Захід рекомендовано для гарантів освітніх програм, членів проєктних та  робочих груп, груп забезпечення освітнього процесу  Львівського національного університету імені Івана Франка.

Спікерка – керівниця Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидатка юридичних наук, доцентка Іваночко Ірина Богданівна.

Для участі у вебінарі необхідно до 4 грудня 2022 року пройти онлайн реєстрацію: https://forms.gle/dhrDs4kzoR1RbX35A

✅ Час проведення – 6 грудня 2022 року о 13.00 год.

✅ Тривалість – 3 академічні години (0,1 кредиту EKTS).

✅ Форма проведення – дистанційна на платформі Microsoft Teams.

✅ Участь  у вебінарі  безкоштовна.

Після завершення вебінару всі учасники отримають сертифікат.