Вебінар «Курсова робота без академічного плагіату»

19.04.2021 | 21:00

Кафедра слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького сприяє ознайомленню студентів з інформацією, яка стосується боротьби з плагіатом та процедурою перевірки їх наукових робіт. Саме тому 19 квітня 2021 року студенти – славісти 2, 3, 4 курсів нашої кафедри, разом із викладачами,  взяли участь у черговому вебінарі, який організувала компанія StrikePlagiarism.com за підтримки НАЗЯВО на тему «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism.com».

Спікерами стали Валентина Візнюк (Південноукраїнський національний педагогічний університету імені К. Д. Ушинського) та Алі Тахмазов (Plagiat.pl). Доповіді були присвячені таким важливим темам, як академічна доброчесність – повага до інтелектуальної власності; Soft skills у процесі виконання курсової роботи; запобігання академічному плагіату в курсовій роботі; значення технічної перевірки курсової роботи на наявність ознак академічного плагіату для забезпечення політики доброчесності; індивідуальна перевірка в науковій базі RefBooks.