Відбулася Міжнародна наукова конференція “Дрогобич подарував мені Франка” (до 100-річчя від дня народження професора Марка Ґольберґа)

25.05.2023 | 17:02

23 травня в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція “Дрогобич подарував мені Франка” (до 100-річчя від дня народження професора Марка Ґольберґа). У науковому заході взяли участь науково-педагогічні працівники філологічного факультету, зокрема: завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства, професор Михайло Гнатюк, завідувач кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, доцент Володимир Микитюк, директорка Інституту франкознавства Наталя Тихолоз, професор кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Валерій Корнійчук, професор кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Микола Ільницький, доповідь якого озвучив старший викладач кафедри філології Українського католицького університету Данило Ільницький.