Відбувся науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка

04.05.2023 | 20:10

4 травня відбувся науково-методологічний семінар кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, на якому виступила аспірантка Дзвенислава Ястремська з темою “Чи був модерністом Іван Франко?”

Загалом, проблема “Іван Франко і модернізм” не втрачає актуальності в наукових колах, позаяк є літературознавці, які навідріз заперечують “модерність” творів Івана Франка, є ж ті, які впевнено зараховують автора до українських модерністів.

Чи існують автори, чию творчість можна  долучити до одного стилю?
Яку ж роль відіграє індивідуальне, оригінальне у творі?
У який момент новаторські авторські ідеї можна вважати паростками нового стилю?

Науковий захід був узагальнений роздумами про неоднозначність Франкового стилю та літературознавчим аналізом творчих задумів митця.

Також у межах семінару кафедра української літератури імені академіка Михайла Возняка та декан філологічного факультету Роман Крохмальний привітали професора Валерія Корнійчука з 70-річчям.

У межах семінару кафедра української літератури імені академіка Михайла Возняка та декан філологічного факультету Роман Олексійович Крохмальний привітали доктора філологічних наук, професора Валерія Семеновича Корнійчука з 70-річчям.