Відбувся онлайн семінар Вдосконалення викладання навчальної дисципліни Українська мова за професійним спрямуванням

03.06.2022 | 13:57

3 червня 2022 року відбувся  семінар  Вдосконалення викладання навчальної дисципліни Українська мова за професійним спрямуванням. В онлайн-зустрічі взяли участь: декан географічного факультету доц.Володимир Біланюк, декан геологічного факультету, проф.Микола Павлунь, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій, доц.Юрій Фургала, декан факультету  управління фінансами та бізнесу, доц.Андрій Стасишин, в.о.декана філологічного факультету, доц.Роман Крохмальний, завідувачка кафедри українського прикладного мовознавства, проф.Ірина Кочан, викладачі кафедри  українського прикладного мовознавства. Учасники семінару обговорили питання якості викладання української мови за професійним спрямуванням, можливості вдосконалення  змісту навчальної дисципліни, її тривалості і адаптації до вимог нашого часу.