Відгук Ірини Мужанової про навчання на курсах від Токійського університету іноземних мов (TUFS)

12.01.2024 | 15:38

Рік тому мала чудову можливість записатися на три курси від TUFS (Токійського університету іноземних мов): японська мова рівня Advanced 1, а також курс з сучасної японської літератури та теоретичної граматики японської мови. Усі вони виправдали мої очікування — була можливість робити як і власні презентації на різноманітну тематику (зокрема, про українську мову), так і вивчати особливості японської мови на високому рівні.

На парах з літератури спілкувалася і обговорювала прочитані твори зі студентами з різних частин світу і країн, наприклад, Німеччини, США, Бразилії, Китаю, Малайзії. Крім того, на курсі навчалося кілька українців.

Пари з теорграматики читав професор, який умів цікаво вести лекції.

Якщо підсумувати, то раджу записатися на ці курси. Вони відбуваються щоосені та щовесни для студентів-японістів усіх курсів.