Відійшла у вічність Уляна Єдлінська

10.12.2016 | 10:14

1-ulyana-yaroslavivna-edlinska

Філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює глибокий жаль з приводу смерті відомого українського мовознавця, дійсного члена НТШ, кандидата філологічних наук Уляни Єдлінської.

Відійшла у вічність завжди сповнена доброти і щедрості людина, яка завжди була з відкритим серцем і душею до всіх, хто прагнув знань.

Покинула наш світ невтомна трудівниця мовознавчої науки Уляна Єдлінська – відомий філолог-джерелознавець, видатний український культуролог. Вона автор багатьох студій з історії української мови, дослідниця памʼяток писемності ХVII– ХVIII століть, укладач «Словника староукраїнської мови XIV–XV ст.», «Словника української мови XVI – першої половини XVII ст.», «Польсько-українського словника». Їй належать дослідження про визначні постаті нашої національної науки: Івана Крипʼякевича, Іларіона Свєнціцького, Кирила Студинського, О.Горбача та ін.

Вічна памʼять і шана Вам, пані Уляно! Хай земля буде  пухом!

Студенти та викладачі філологічного факультету
Львівського національного університету імені Івана Франка