Відійшла у вічність Ярослава Мельничук

24.12.2022 | 10:08
Колектив філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює найщиріше співчуття докторові філологічних наук, професорові кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, письменникові, перекладачеві, Заслуженому працівникові освіти України Богданові Мельничукові з приводу передчасної смерті доньки Ярослави Мельничук – відомої літературознавиці, кандидатки філологічних наук, дослідниці й упорядниці творчості Ольги Кобилянської та літературного процесу на Буковині, членкині Спілки письменників України.
Дорогий Богдане Івановичу, пам’ятаємо нашу багатолітню співпрацю, поділяємо Вашу втрату, глибоко сумуємо разом з Вами.