Відкрита лекція доцента кафедри польської філології Юлії Стефанишин
10 травня 2024 року доцент кафедри польської філології ЛНУ ім. Івана Франка Юлія СТЕФАНИШИН у межах загальноуніверситетської дисципліни «Мова і культура Польщі» провела відкриту лекцію.
Слухачам запропоновано захопливу тему: «Лодзь: історія і сьогодення польського Манчестера. Проект ревіталізації міст Польщі. Державна вища школа кіно, телебачення і театру імені Леона Шиллера. Мурал-арт як складова вуличного мистецтва».