Відкрита лекція Мар’яни Челецької

12.05.2021 | 23:47

12 травня 2021 року відбулась відкрита лекція  доцента кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства М. Челецької на тему «Часо-просторова характеристика ренесансної європейської поезії». Ця лекція стала підсумковим, узагальненим викладом матеріалу, який студенти 1-го курсу бакалаврату за спеціальністю «літературна творчість» засвоювали протягом весняно-літнього навчального семестру 2020-2021 рр. з нормативної дисципліни «Історія світової літератури (Середньовіччя – Відродження)», і водночас своєрідним вступом-проспектом для ознайомлення із предметом навчального вибіркового курсу, який буде запропоновано в рамках навчальної програми для цих студентів уже на ІІ році їхнього навчання, а саме – в першому осінньо-зимовому семестрі.